Realizacja — Modernizacja oświetlenia hali sportowej w województwie Małopolskim: Etap I

Etap I — Modernizacja oświetlenia hali sportowej

Przed modernizacją halę sportową oświetlało 45 lamp metalohalogenkowych, a średnie natężenie wynosiło ok. 260 lx. Stare oprawy o mocy nominalnej 400W (Co daje nawet dwukrotnie większy pobór mocy w trakcie rozruchu!) wymieniliśmy na nowoczesne, modułowe naświetlacze LED z serii opraw dedykowanych obiektom sportowym Renovis CORVUS.

Naświetlacz sportowy Renovis CORVUS TF1A

45 sztuk odpowiednio skonfigurowanych i rozmieszczonych opraw LED Renovis CORVUS TF1A o mocy 120W zapewniło równomierne oświetlenie wysokiej jakości, o średnim natężeniu przekraczającym 500 lx. Przekłada się to na obniżenie kosztów poboru energii o co najmniej 70%.

Hala sportowa przed modernizacją
Naświetlacze LED w hali sportowej w MałopolsceNaświetlacze LED w hali sportowej w Małopolsce

Tak wysokie wyniki udało nam się uzyskać dzięki profesjonalnemu podejściu do powierzanych nam zadań. Wykonaliśmy szczegółowe pomiary oświetlenia, będące każdorazowo podstawą wykonywanych przez nas projektów oświetlanych obiektów. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania — zmaksymalizować oszczędność energii, zagwarantować parametry zgodne z obowiązującymi normami, oraz zaaranżować oświetlenie zgodnie z indywidualnymi preferencjami i wymogami.

Projekt oświetlenia hali sportowej w Małopolsce Projekt oświetlenia hali sportowej w Małopolsce

Więcej zdjęć znajduje się w galerii, w dziale Realizacje.

Zobacz także Etap I.